0 850 840 32 11

SEO

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz SEO

“SEO” (Search Engine Optimization - Arama Motoru Optimizasyonu), kısaltmasıdır. Yapılan SEO çalışmaları ile arama motorları web sitesini daha rahat bir şekilde tarayabilir. Bunu sağlayan  web tasarım çalışmaları esnasında web sitesinde yapılan seo ile ilgili teknik çalışmalar sayesinde web sitesinin veriminin artmasıdır.

SEO çalışmaları ile google aramalarında üst sıralarda çıkmak için belirlediğiniz kelimeler ile özel çalışma yapılır. Bu kelimeler seo ile web sitesinde belirli bir hiyerarşı içerisinde yerleştirlir. Ayrıca seo işlemleri esnasında kodlamada da özel optimizasyonlar yapılır. Yapılan bu SEO çalışmaları sonrasında arama motorları web sitesini taradığında yerleştirilen özel kelimeler ile web sitenin üst sıralarda çıkması sağlanır. Böylede web sitesinin ziyaretçi sayısında artış olur.

SEO, arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. SEO çalışmalarınıda kendi içinde site içi ve site dışı SEO olarak ayırmak mümkündür. Site dışı yapılan seo çalışmalarında web sitenize backlink alma, sosyal medyayı kullanma, değişik haber portallarından link alma v.b. çalışmaları kapsar.

SEO ile Arama Motorlarında üst sıralarda çıkmak için Renkli Kare SEO Ajansı olarak en iyi hizmeti sunuyoruz. SEOçalışması ile web sitenizin üst sıralarda çıkması için profesyonel destek sağlıyoruz.